ПРОЇЗД В ПРИМІСЬКОМУ СПОЛУЧЕННІ
Нормативна база:
Проїзд у приміському сполученні здійснюється за приміськими одноособовими, груповими та абонементними квитками. На бажання пасажирів приміські квитки продаються як в напрямку "туди", "назад", так і "туди і назад" ([1] пункт 32.1).
Паління у вагонах (у тому числі в тамбурах) приміських поїздів (електро- і дизель-поїздів) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ([1] пункт 32.23).
Приміський квиток для проїзду "туди" чи "назад" дійсний до 24-ї години дня, зазначеного в квитку ([1] пункт 32.28).
У приміських та поїздах без нумерації місць у вагоні кожний пасажир самостійно займає одне вільне сидяче чи стояче місце ([1] пункт 32.35).
Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні визначається за приміським тарифом і складається з однієї частини – квитка.
Вартість проїзду пасажирів визначається залежно від відстані. Діапазон відстані визначається залізницею залежно від місцевих умов ([1] пункт 34.1).
Розмір страхового збору на приміському квитку зазначається окремо ([1] пункт 34.15).
Великі собаки (вищі 45 см) перевозяться у тамбурі вагона поїзда (не більше одного собаки в тамбурі) у намордниках на металевій чи міцній шкіряній прив'язі під наглядом супровідника.
Малі собаки (не більше двох собак) перевозяться в приміських поїздах на руках або під сидінням власника собаки.
Великі та малі собаки перевозяться понад встановлену норму ручної поклажі ([1] пункт 35.7).
Кімнатні тварини (не більше двох особин), свійська птиця (не більше двох місць ручної поклажі) допускаються до перевезення в ящиках, корзинах, клітках, розміри яких не перевищують розмірів, передбачених для ручної поклажі ([1] пункт 35.8).